Wyniki

Aktualnie rajd ukończyło 42 zawodników.
NAZWISKO i IMIĘ TEAM P TRASA Suma PK META START CZAS MIEJSCE
Borkiewicz Piotr Nocna Furia M TP 7 10 12:50 10:00 02:50 1
Borkiewicz Jeremi Nocna Furia M TP 7 10 12:50 10:00 02:50 2
Golisz Nina The Beginners K TP 7 10 12:51 10:00 02:51 3
Golisz Filip The Beginners M TP 7 10 12:51 10:00 02:51 4
Chodor Tomasz Pędzące Żółwie M TP 7 10 13:50 10:00 03:50 5
Wypych Paweł Pędzące Żółwie M TP 7 10 13:50 10:00 03:50 6
Chodor Kornelia Pędzące Żółwie K TP 7 10 13:50 10:00 03:50 7
Wypych Blanka Pędzące Żółwie K TP 7 10 13:50 10:00 03:50 8
KRAJEWSKI ROBERT PĘDZĄCE ŻÓŁWIE M TP 7 10 13:50 10:00 03:50 9
Krajewska Kinga PĘDZĄCE ŻÓŁWIE K TP 7 10 13:50 10:00 03:50 10
Krajewska Marta PĘDZĄCE ŻÓŁWIE K TP 7 10 13:50 10:00 03:50 11
Wiśniewski Mikołaj Miki Team M TP 7 10 14:03 10:00 04:03 12
Wiśniewski Łukasz Miki Team M TP 7 10 14:03 10:00 04:03 13
Farbotko Ania Wataha Bydgoszcz Farbotki K TP 7 10 14:05 10:00 04:05 14
Farbotko Amelia Wataha Bydgoszcz Farbotki K TP 7 10 14:05 10:00 04:05 15
Farbotko Patrycja Wataha Bydgoszcz Farbotki K TP 7 10 14:05 10:00 04:05 16
Krahl Radek Siedemnaście mgnień wiosny M TP 7 10 14:19 10:00 04:19 17
Szaradowska Aleksandra Siedemnaście mgnień wiosny K TP 7 10 14:19 10:00 04:19 18
Szaradowski Jakub Siedemnaście mgnień wiosny M TP 7 10 14:19 10:00 04:19 19
Sadowska-Krahl Kamila Siedemnaście mgnień wiosny K TP 7 10 14:19 10:00 04:19 20
Krahl Mia Siedemnaście mgnień wiosny K TP 7 10 14:19 10:00 04:19 21
Lea Krahl Siedemnaście mgnień wiosny K TP 7 10 14:19 10:00 04:19 22
Olechnowicz Aneta Smukała K TP 7 10 15:54 10:00 05:54 23
Olechnowicz Tomasz Smukała M TP 7 10 15:54 10:00 05:54 24
Olechnowicz Maciej Smukała M TP 7 10 15:54 10:00 05:54 25
Olechnowicz Ana Smukała K TP 7 10 15:54 10:00 05:54 26
Strzyżewska Alisa Drużyna eS K TP 7 8 13:59 10:00 03:59 27
Strzyżewski Witold Drużyna eS M TP 7 8 13:59 10:00 03:59 28
Czapiewska Tatiana Drużyna eS K TP 7 8 13:59 10:00 03:59 29
Strzyżewski Łukasz Drużyna eS M TP 7 8 13:59 10:00 03:59 30
Walentyn Danuta Walkirie K TP 7 3 13:59 10:00 03:59 31
Uzarski-świeczek Artur Walkirie M TP 7 3 13:59 10:00 03:59 32
Uzarska-świeczek Anna Walkirie K TP 7 3 13:59 10:00 03:59 33
Uzarska-świeczek Ewa Walkirie K TP 7 3 13:59 10:00 03:59 34
Haponiuk Marcin HAPAS M TR 20 7 13:53 10:15 03:38 1
HAPONIUK ANNA HAPAS K TR 20 7 13:53 10:15 03:38 2
HAPONIUK KAJETAN HAPAS M TR 20 7 13:53 10:15 03:38 3
HAPONIUK BARTOSZ HAPAS M TR 20 7 13:53 10:15 03:38 4
Skarbińska -Szocińska Barbara   K TR 20 6 13:34 10:15 03:19 5
Szociński Jerzy   M TR 20 6 13:34 10:15 03:19 6
Fierek Rafał Fierek Team M TR 20 5 13:04 10:55 02:09 7
Fierek Wiktor Fierek Team M TR 20 5 13:04 10:55 02:09 8


Azymut Orient 2018 - wyniki oficjalne

Azymut Orient 2017 - wyniki oficjalne

Azymut Orient 2016 - wyniki oficjalne

Azymut Orient 2015 - wyniki oficjalne

Azymut Orient 2014 - wyniki oficjalne

Azymut Orient 2012 - wyniki oficjalne






Strony internetowe Bydgoszcz Copyright © 2012 Paweł Mantycki