Lista Startowa

Zawodnicy, którzy nie dokonali jeszcze opłaty startowej wyświetlani są w bladych kolorach.
Aktualnie na liście jest 161 zawodników.
NAZWISKO IMIĘ MIASTO TEAM ROCZNIK PŁEĆ TRASA
BALMOWSKI RADOSŁAW Janikowo 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław 1976 M TP 20
Chojnowski Tomasz Toruń Banda Łysego 1982 M TP 20
Czerwiński Błażej Gołańcz Los Pollos Hermanos 1981 M TP 20
Dolna Justyna Wejherowo   1981 K TP 20
Dzięgielewski Paweł Toruń Punkt Not Dead 1985 M TP 20
Filipiuk Magdalena Inowrocław ICE 1970 K TP 20
Jankowska Marta Bydgoszcz   1986 K TP 20
Janusz Jarosław Warszawa   1988 K TP 20
Kacprzycki Olaf Warszawa Olo Nie Solo 1968 M TP 20
Kasierski Przemysław Bydgoszcz Fitserwis MTB Team 1981 M TP 20
Kowalczyk Jacek Nowa Wola   1972 M TP 20
Kowalczyk Bianka Nowa Wola   1974 K TP 20
Kozłowski Krzysztof Bydgoszcz   1986 M TP 20
Kozłowski Tomasz Poznań Los Pollos Hermanos 1980 M TP 20
Krochmal Adam Warszawa   1986 M TP 20
Łapka Łukasz Szubin   1987 M TP 20
Ławski Piotr Inowrocław   1979 M TP 20
Majcher Paweł Pędzewo   1973 M TP 20
Malanowska Anna Warszawa   1986 K TP 20
Malanowska Zuzanna Warszawa   1986 K TP 20
Malesza Artur Warszawa Olo Nie Solo 1968 M TP 20
Natusiewicz Anna Warszawa   1986 K TP 20
Nolka-Wisniewski Karol Torun Banda Lysego 1982 M TP 20
Nowicka Ewa Inowrocław ICE 1966 K TP 20
Pachulska Ewa Toruń Punkt Not Dead 1982 K TP 20
Piekarski Jacek Brwinów   1966 M TP 20
Polak Katarzyna Warszawa Team 360 1968 K TP 20
Rozwadowski Paweł Brwinów   1968 K TP 20
Safian Eryk Żnin   1986 M TP 20
Safian Wioleta Żnin   1988 K TP 20
Szablewska Aleksandra Inowrocław   1987 K TP 20
Szablewski Michał Inowrocław   1984 M TP 20
Świdzińska Karolina Janikowo   1997 K TP 20
Wiśniewski Włodzimierz Toruń spc 1961 M TP 20
Worona Jakub Bydgoszcz KRInO WORINO 1992 M TP 20
Worona Mirosław Bydgoszcz KRInO WORINO 1960 M TP 20
Wroniszewska Magda Szarbsko Na tropie 1982 K TP 20
Cieściów Artur Szczecin   1983 M TP 50
Cieślak Arkadiusz Opole   1976 M TP 50
Czerwińska Aleksandra Bydgoszcz Cwane lisy 1988 K TP 50
Duszak Arkadiusz Brwinów 2PU 1974 M TP 50
Duszak Dorota Brwinów 2PU 1977 K TP 50
Gąsiorowski Maciej Opole Gang Olsena 1978 M TP 50
Gostomczyk Karol Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia 1972 M TP 50
Hippner Marcin Gdańsk Kosmate pały Gandalfa 1979 M TP 50
Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski inov-8 1918 M TP 50
Kowalski Tomasz Bydgoszcz KTG "Trawers" 1965 M TP 50
Kuś Agnieszka Warszawa Klub InO Stowarzysze 1982 K TP 50
Kuś Michał Warszawa Klub InO Stowarzysze 1982 M TP 50
Lepka Bartosz Słupsk Słomiane Bambusy 1982 M TP 50
Łaska Renata Zielonka Klub InO Stowarzysze 1964 K TP 50
Łaski Tomasz Zielonka Klub InO Stowarzysze 1965 M TP 50
Małowiński Artur Bydgoszcz :-) 1965 M TP 50
Melnicki Tomasz Szczecin   1985 M TP 50
Parucki Zbigniew Bydgoszcz   1958 M TP 50
Parzybut Jan Pniewy Postęp team 1965 M TP 50
Popławska Monika Białystok   1988 K TP 50
Pruszkowski Paweł Świdwin - 1978 M TP 50
Rek Maciej Milanówek   1990 M TP 50
Sejbuk Anna Siedlce   1985 K TP 50
Sieracki Krzysztof Bydgoszcz Alternatywa Run Bydgoszcz 1985 M TP 50
Stocki Janusz Białe Błota Chyba się nie zgubię 1960 M TP 50
Suchy Wojciech Gdańsk almanak.pl 1974 M TP 50
Szmyt Barbara Warszawa Klub InO STOWARZYSZE 1986 K TP 50
Witczak Przemysław Warszawa Dreamtime Trails 1970 M TP 50
Witkowski Michał Toruń Tornado Accedit 1974 M TP 50
Wojciech Sebastian Rokietnica Wilga Orient 1983 M TP 50
Żegliński Grzegorz Szczecin   1970 M TP 50
Balcer Wiktoria Bydgoszcz Snoi 1999 K TP 7
Borkiewicz Piotr Bydgoszcz Drużyna Be 1976 M TP 7
Borkiewicz Jeremi Bydgoszcz Drużyna Be 2008 M TP 7
Czapiewska Tatiana Bydgoszcz Drużyna eS 1986 K TP 7
Krahl Mia Bydgoszcz Snoi 2010 K TP 7
Krahl Radek Bydgoszcz Snoi 1979 M TP 7
Krahl Tomira Bydgoszcz Snoi 1978 K TP 7
Kubalewska Luiza Murowaniec   2008 K TP 7
Kucharczyk Radosław Warszawa   1975 M TP 7
Kucharczyk Mikołaj Warszawa   2002 M TP 7
Olechnowicz Aneta Bydgoszcz Smukała Team 2006 K TP 7
Olechnowicz Maciej Bydgoszcz Smukała Team 2009 M TP 7
Olechnowicz Ana Bydgoszcz Smukała Team 1980 K TP 7
Olechnowicz Tomasz Bydgoszcz Smukała Team 1969 M TP 7
Strzyżewska Alisa Bydgoszcz Drużyna eS 2010 K TP 7
Strzyżewski Witold Bydgoszcz Drużyna eS 2013 M TP 7
Strzyżewski Łukasz Bydgoszcz Drużyna eS 1986 M TP 7
Szaradowska Aleksandra Bydgoszcz Snoi 1981 K TP 7
Szaradowski Jakub Bydgoszcz Snoi 1980 M TP 7
Tarkowski Krzysztof Toruń   1989 M TP 7
Asperski Michał Kalisz Supermaraton Kalisz 1977 M TR 100
Cecuła Krzysztof Swarzędz   1975 M TR 100
Fałowski Rafał Gajków 1970 M TR 100
Filipiuk Tomasz Gnojno SISU-OWB Team 1974 M TR 100
Głomski Aleksander Gdańsk Goły Jon 1988 M TR 100
Gołębiewski Radosław Toruń   1978 M TR 100
Grabowski Grzegorz Lodz Wheelie garage 1977 M TR 100
Hampelski Krzysztof Topolów   1980 M TR 100
Hołdakowski Wojciech Warszawa   1970 M TR 100
Jakubek Krystian Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia 1992 M TR 100
Jaroszewski Wojciech Tryszczyn Deep Forest 1977 M TR 100
Jaskólski Konrad Gdańsk   1980 M TR 100
Kowalski Krzysztof Wołów Orient Express 1963 M TR 100
Liszka Grzegorz Tychy Trezado BikeTires.pl 1964 M TR 100
Majer Janusz Topolów   1976 M TR 100
Makowiec Sławek Gdańsk   1974 M TR 100
Mirowski Łukasz Wrocław   1986 M TR 100
Pachulski Marek Gdańsk Grey Wolf 1968 M TR 100
Pachulski Leszek Gdańsk Oprychy 1967 M TR 100
Piwakowski Andrzej Gdańsk Harpagan 1951 M TR 100
Piwakowski Wojciech Gdańsk Harpagan 1977 M TR 100
Rudnicki Mariusz Wołów Orient Express 1966 M TR 100
Rychlik Michał Łódź OrientAkcja 1978 M TR 100
Rygalski Grzegorz Józefów Welocypedy 1974 M TR 100
Senderek Łukasz Warszawa Piachulec Orient 1977 M TR 100
Smejda Andrzej Warszawa 1965 1965 M TR 100
Sójka Tomasz Lubin   1980 M TR 100
Stanek Asia Szczecin RUDY KOT 1969 K TR 100
Stanek Robert Szczecin RUDY KOT 1967 M TR 100
Stefański Tomasz Warszawa Welocypedy 1982 M TR 100
Szawdzin Krzysztof Wrocław   1969 M TR 100
Szopa Krzysztof Inowrocław SISU-OWB TEAM 1986 M TR 100
Śmieja Daniel Szczecin mrdp.pl 1982 M TR 100
Świdziński michał Janikowo   1985 M TR 100
Walentowski Radosław Skierniewice LosMaruderos 1979 M TR 100
Wieczorek Jarosław Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpie 1984 M TR 100
Wojciechowska Anna Pakość Goły Jon 1982 K TR 100
Haponiuk Marcin Kruszyn Krajeński Hapas 1972 M TR 20
Haponiuk Anna Kruszyn Krajeński Hapas 1978 K TR 20
Haponiuk Bartosz Kruszyn Krajeński Hapas 2008 M TR 20
Haponiuk Kajetan Kruszyn Krajeński Hapas 2005 M TR 20
SKARBIŃSKA-SZOCIŃSKA BARBARA WŁOSZANOWO ORZESZKI 1952 K TR 20
SZOCIŃSKI JERZY WŁOSZANOWO ORZESZKI 1953 M TR 20
WOJDYŁA MARIA STRZELNO ORZESZKI 1957 K TR 20
Augustyniak Rafał Poznań   1974 M TR 50
Banach Marcin Bydgoszcz 3Gravity 1985 M TR 50
Beiger Karol Gdańsk WildRiders 1979 M TR 50
Buszka Remigiusz Toruń SPIN GANG 1973 M TR 50
Grajek Andrzej Grzybowo Tour De Sklep Skoki Team 1984 M TR 50
Jankowska Aleksandra Szubin Drużyna Odwróconego Okręgu 1986 K TR 50
Jankowski Damian Szubin Drużyna Odwróconego Okręgu 1986 M TR 50
Kerger Roman Skoki Tour de sklep Skoki Team 1974 M TR 50
Klasa-Lewandowska Magdalena Toruń Moto-Spec 1982 K TR 50
Kobus Przemysław Stanisławka Drużyna Odwróconego Okręgu 1987 M TR 50
Kobus Katarzyna Stanisławka Drużyna Odwróconego Okręg 1987 K TR 50
Krzemiński Daniel Toruń SPIN GANG 1982 M TR 50
Kuczkowski Patryk Bydgoszcz   1983 M TR 50
Kuskowski Jacek Sulmin SparrowTeam 2017 M TR 50
Lewandowski Robert Toruń Moto-Spec 1980 M TR 50
Łyk Maciej Solec Kujawski   1975 M TR 50
Naglewicz Bartosz Oborniki Dezorientacja 1983 M TR 50
Owczarzak Krzysztof Skoki Tour de sklep Skoki Team 1978 M TR 50
Pomin Michał Janowiec Wielkopolski Faworyci Bukmacherów 1990 M TR 50
Prętki Łukasz Poznań Faworyci Bukmacherów 1990 M TR 50
Różański Kamil Bydgoszcz 3Gravity 1985 M TR 50
Rychlik Anna Łódź OrientAkcja 1983 K TR 50
Santus Piotr Nowa Wieś WIelka BikeBoys.pl CadMario Team 1969 M TR 50
Santus Jan Mała Wieś Wielka BikeBoys.pl CadMario Team 1997 M TR 50
Szatkowski Mariusz Bydgoszcz   1973 M TR 50
Szczutkowski Sebastian Gdańsk SparrowTeam 1976 M TR 50
Tadeusz Maciej Skoki Tour De Sklep Skoki Team 1982 M TR 50
Wolny Sebastian Skoki Prawie Tour De Sklep Skoki Team 1978 M TR 50
Zadworny Tomasz Łódź Nie jesteś w moim typie 1982 M TR 50
Patronat nad rajdem:
Burmistrz Kruszwicy
Pan Dariusz Witczak
Miasto Kruszwica
Nadgoplański Park Tysiąclecia [Rozmiar: 13864 bajtów] Bike Boys [Rozmiar: 7391 bajtów] Aktywne weekendy Lombard Bydgoszcz
Strony internetowe Bydgoszcz Copyright © 2012 Paweł Mantycki